07 Sier

Warsztaty kulinarne

Spotkania w ramach projektu „Tworzenie grup wsparcia dla osób z otyłością” w Mysłowicach.

Pragnę poinformować, iż mam przyjemność uczestniczyć jako dietetyk w programie „Tworzenie grup wsparcia dla osób z otyłością” w roku 2017 w Mysłowicach. W związku z tym dla dwóch grup dziesięcioosobowych stworzyłam indywidualne diety, prowadzę spotkania edukacyjne, a co najfajniejsze- prowadzę warsztaty kulinarne! Efekty widać poniżej. Było przesympatycznie i przepysznie! Dziękuję Grupie I oraz Grupie II za pomoc w przygotowaniach oraz świetną atmosferę. Mam nadzieję, że wszyscy bawili się tak samo dobrze jak ja.
Co przygotowywaliśmy:
- kuskus z kalafiora z warzywami
- komosę ryżową z pieczarkami i szpinakiem
- kotleciki z soczewicy
- pasty do chleba: nutellę z awokado i banana, pastę ze słonecznika i pomidorów suszonych, pastę z oliwek
- brownie z fasoli 
- koktajl z arbuza i ogórka i koktajl cytrusowy ze szpinakiem
Wszystkie użyte produkty były ekologiczne z "Amarantus Sklep i Kawiarnia" Dziękujemy za dostawę tych zdrowych pyszności!
Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tej "metamorfozie". Uczestnicy są bardzo zaangażowani i nastawieni na osiągnięcie celu. Proszę trzymać za nich kciuki! Niebawem pierwsze pomiary kontrolne z któych z pewnością zdam relację. 

Zapraszam do galerii ze zdjęciami z warsztatów: https://www.facebook.com/pg/dobrydietetykmyslowice/photos/?tab=album&album_id=2107648842791343

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ
Adrianna Łojek - ZnanyLekarz.pl